zamknij oknoTVP 1, czwartek, 31.10, g. 18:30

Świat się kręci

(talk-show)

prowadzący: Agata Młynarska,
produkcja: Polska, 2013

Przegląd najważniejszych informacji ze świata polityki i kultury. Agata Młynarska i zaproszeni przez nią goście komentują wydarzenia z kraju i ze świata, dyskutują na ważne tematy społeczne, omawiają nowe książki, filmy czy płyty, a także przedstawiają warte odwiedzenia miejsca. Ważne miejsce w programie zajmują też występy na żywo muzyków i komików oraz przeglądy prasy i portali internetowych.

  • 05:35

    Polska non stop

    (magazyn reporterów)

  • 05:45

    Polska non stop

    (magazyn reporterów)

  • 05:55
  • 08:00
  • 08:05
  • 08:10
  • 08:25
  • 08:55

    Serialowa Jedynka

    (serial kryminalny) odc. 59, Ojciec Mateusz 5, wyst.: Artur Żmijewski, Michał Piela, Dorota Segda, Piotr Pilitowski, Maciej Winkler, Szymon Rząca, Polska, 2011

  • 09:55

    Natura w Jedynce

    (serial dokumentalny) odc. 7, Osobliwości mórz i oceanów, Hiszpania, 2013

  • 11:00

    Świat się kręci

    (talk-show) prow.: Agata Młynarska, Polska, 2013

  • 12:00
  • 12:10

    Agrobiznes

    (magazyn rolniczy)

  • 12:30

    Przepis dnia

    (magazyn kulinarny) Polska, 2013

  • 12:45

    Natura w Jedynce

    (serial dokumentalny) odc. 8, Osobliwości mórz i oceanów, Hiszpania, 2013

  • 13:50

    Jaka to melodia?

    (teleturniej muzyczny) prow.: Robert Janowski,

  • 14:25

    Moda na sukces

    (telenowela) odc. 5879, wyst.: Ronn Moss, Susan Flannery, Katherine Kelly Lang, John McCook, USA, 2010

  • 14:50

    Przepis dnia

    (magazyn kulinarny) Polska, 2013

  • 15:00
  • 15:10
  • 15:15

    Klan

    (telenowela) odc. 2490, reż.: Jarosław Marszewski, Paweł Karpiński, Paweł Chmielewski, Jakub Ruciński, wyst.: Agnieszka Kotulanka, Tomasz Stockinger, Barbara Bursztynowicz, Andrzej Grabarczyk, Polska, 2013

  • 15:40

    Bonanza

    (serial obyczajowy) odc. 161, Atak na Panderosę, reż.: John Florea, wyst.: Lorne Greene, Pernell Roberts, Dan Blocker, Michael Landon, USA, 1959-1973

  • 16:40

    Polska non stop

    (magazyn reporterów)

  • 17:00
  • 17:15
  • 17:25

    Jaka to melodia?

    (teleturniej muzyczny) prow.: Robert Janowski,

  • 17:55

    Klan

    (telenowela) odc. 2491, reż.: Jarosław Marszewski, Paweł Karpiński, Paweł Chmielewski, Jakub Ruciński, wyst.: Agnieszka Kotulanka, Tomasz Stockinger, Barbara Bursztynowicz, Andrzej Grabarczyk, Polska, 2013

  • 18:30

    Świat się kręci

    (talk-show) prow.: Agata Młynarska, Polska, 2013

  • 19:15

    Przepis dnia

    (magazyn kulinarny) Polska, 2013

  • 19:30
  • 05:55

    Faceci do wzięcia

    (serial komediowy) odc. 30/91, Mów za siebie, reż.: Adek Drabiński, wyst.: Cezary Pazura, Paweł Wilczak, Monika Dryl, Wojciech Paszkowski, Magdalena Waligórska, Polska, 2007

  • 06:25

    Lokatorzy

    (serial komediowy) odc. 27/224, Rocznica ślubu, reż.: Feridun Erol, wyst.: Michał Lesień, Agnieszka Michalska, Ewa Szykulska, Polska, 2000

  • 07:05

    M jak miłość

    (serial obyczajowy) odc. 370, reż.: Mariusz Malec, wyst.: Witold Pyrkosz, Teresa Lipowska, Małgorzata Pieńkowska, Dominika Ostałowska, Polska, 2005

  • 08:00
  • 08:50
  • 09:00
  • 09:25
  • 09:30
  • 09:55
  • 10:00
  • 10:40

    Barwy szczęścia

    (serial obyczajowy) odc. 998, wyst.: Katarzyna Zielińska, Katarzyna Glinka, Sebastian Cybulski, Marcin Czarnik, Polska, 2013

  • 11:20

    Na dobre i na złe

    (serial obyczajowy) odc. 167, Dawca od zaraz, reż.: Teresa Kotlarczyk, wyst.: Małgorzata Foremniak, Artur Żmijewski, Emilia Krakowska, Anita Sokołowska, Polska, 2003

  • 12:20

    Makłowicz w podróży

    (magazyn kulinarny) Indie - Rozlewiska Kerali, prow.: Robert Makłowicz,

  • 12:50

    Wojciech Cejrowski - boso przez świat

    (reportaż) Pigmeje, Polska, 2010

  • 13:25

    Szkoła życia

    (serial fabularno-dokumentalny) odc. 38, Oświadczyny, Polska, 2013

  • 14:20

    Postaw na milion

    (teleturniej) prow.: Łukasz Nowicki,

  • 15:10

    Rodzinka.pl

    (serial komediowy) odc. 88, Niezależność, reż.: Patrick Yoka, wyst.: Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak, Maciej Musiał, Adam Zdrójkowski, Polska, 2013

  • 15:45
  • 15:55
  • 16:05

    Na dobre i na złe

    (serial obyczajowy) odc. 535, Trening, reż.: Artur Urbański, wyst.: Bartosz Opania, Anita Sokołowska, Piotr Garlicki, Marek Bukowski, Michał Gadomski, Julia Kamińska, Oliwier Górka, Agnieszka Mandat, Polska, 2013

  • 17:00

    Święto Reformacji

    (nabożeństwo)

  • 18:00
  • 18:30
  • 18:40
  • 18:50

    Jeden z dziesięciu

    (teleturniej) prow.: Tadeusz Sznuk,

  • 19:25

    Barwy szczęścia

    (serial obyczajowy) odc. 998, wyst.: Katarzyna Zielińska, Katarzyna Glinka, Sebastian Cybulski, Marcin Czarnik, Polska, 2013

  • 05:05

    Uwaga!

    (magazyn reporterów) prow.: Zbigniew Łuczyński,

  • 05:20

    Rozmowy w toku

    (talk-show) Nie mamy na czynsz, a mój chłop baluje!, prow.: Ewa Drzyzga, Polska, 2013

  • 06:20

    Mango

    (telezakupy)

  • 07:25

    Na Wspólnej

    (serial obyczajowy) odc. 1814, wyst.: Renata Dancewicz, Bożena Dykiel, Kazimierz Mazur, Mieczysław Hryniewicz, Polska, 2013

  • 08:00

    Dzień dobry TVN

    (magazyn) prow.: Jolanta Pieńkowska, Dorota Wellman, Marcin Prokop, Robert Kantereit,

  • 11:10

    Ukryta prawda

    (serial paradokumentalny) odc. 245, Polska, 2013

  • 12:15

    Szpital

    (serial paradokumentalny) odc. 119, wyst.: Maciej Słota, Krzysztof Wnuk, Kaja Sosnowska, Radosław Osmalak, Polska, 2013

  • 13:15

    W-11 - Wydział Śledczy

    (serial fabularno-dokumentalny) odc. 1085, Despota, wyst.: Anna Potaczek, Maciej Dębosz, Joanna Czechowska, Sebastian Wątroba, Polska, 2013

  • 14:00

    Wawa non stop

    (serial) odc. 43, wyst.: Maciej Tylenda, Dobrosława Stoma, Jacek Mędrala, Jowita Zienkiewicz, Polska, 2013

  • 15:00

    Ukryta prawda

    (serial paradokumentalny) odc. 246, Polska, 2013

  • 16:00

    Rozmowy w toku

    (talk-show) Nie będę dłużej twoją sprzątaczką!, prow.: Ewa Drzyzga, Polska, 2013

  • 17:00

    Szpital

    (serial paradokumentalny) odc. 120, wyst.: Maciej Słota, Krzysztof Wnuk, Kaja Sosnowska, Radosław Osmalak, Polska, 2013

  • 18:00

    Wawa non stop

    (serial) odc. 44, wyst.: Maciej Tylenda, Dobrosława Stoma, Jacek Mędrala, Jowita Zienkiewicz, Polska, 2013

  • 19:00

    Fakty

    prow.: Kamil Durczok, Justyna Pochanke, Anita Werner, Grzegorz Kajdanowicz, Piotr Marciniak,

  • 19:30
  • 19:40
  • 19:50

    Uwaga!

    (magazyn reporterów) prow.: Zbigniew Łuczyński,

  • 05:00

    Wstawaj! Gramy!

    (program muzyczny)

  • 06:00

    Nowy dzień z Polsat News

    (program informacyjny) prow.: Beata Cholewińska, Joanna Górska, Bartosz Kurek,

  • 08:15

    Świat według Kiepskich

    (serial komediowy) odc. 65, Ziarno, reż.: Okił Khamidow, wyst.: Andrzej Grabowski, Marzena Kipiel-Sztuka, Bartosz Żukowski, Polska, 2000

  • 09:00

    Malanowski i partnerzy

    (serial fabularno-dokumentalny) odc. 47, Zapach śmierci, wyst.: Bronisław Cieślak, Marta Leleniewska, Marek Krupski, Magdalena Rembacz, Polska, 2008-2009

  • 09:30

    Malanowski i partnerzy

    (serial fabularno-dokumentalny) odc. 48, Inna kobieta, wyst.: Bronisław Cieślak, Marta Leleniewska, Marek Krupski, Magdalena Rembacz, Polska, 2008-2009

  • 10:00

    Trudne sprawy

    (serial paradokumentalny) odc. 169, reż.: Okił Khamidow, Polska, 2012

  • 11:00

    Dlaczego ja?

    (serial paradokumentalny) odc. 343, reż.: Okił Khamidow, Polska, 2012

  • 12:00

    Fat Killers - zabójcy tłuszczu

    (reality show) odc. 8, reż.: Marek Kłosowicz, prow.: Konrad Gaca, Polska, 2013

  • 13:00

    Czyja wina?

    (serial paradokumentalny) reż.: Okił Khamidow, Piotr Sarzyński, Łukasz Łukasik, wyst.: Małgorzata Sobol, Polska, 2013

  • 14:00

    Pierwsza miłość

    (serial obyczajowy) odc. 1769, reż.: Grzegorz Pacek, Justyna Nowak, Krzysztof Łebski, Jerzy Krysiak, wyst.: Polska, 2013

  • 14:45

    Trudne sprawy

    (serial paradokumentalny) odc. 375, reż.: Okił Khamidow, Polska, 2013

  • 15:50

    Wydarzenia

    prow.: Joanna Wrześniewska-Zygier, Agnieszka Gozdyra, Maciej Stroiński, Klaudiusz Slezak,

  • 16:10
  • 16:15

    Interwencja

    (magazyn reporterów) prow.: Adam Kuklewicz, Michał Bebło,

  • 16:30

    Malanowski i partnerzy

    (serial fabularno-dokumentalny) odc. 598, reż.: Mariusz Wojaczek, Szymon Jakubowski, wyst.: Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Polska, 2013

  • 17:00

    Dlaczego ja?

    (serial paradokumentalny) odc. 481, reż.: Okił Khamidow, Polska, 2013

  • 18:00

    Pierwsza miłość

    (serial obyczajowy) odc. 1770, reż.: Grzegorz Pacek, Justyna Nowak, Krzysztof Łebski, Jerzy Krysiak, wyst.: Polska, 2013

  • 18:50

    Wydarzenia

    prow.: Dorota Gawryluk, Jarosław Gugała, Maciej Stroiński, Magdalena Sakowska,

  • 19:20

    Sport

    (program informacyjny)

  • 19:25
  • 19:30

    Świat według Kiepskich

    (serial komediowy) odc. 293, Masakra, reż.: Patrick Yoka, wyst.: Andrzej Grabowski, Marzena Kipiel-Sztuka, Barbara Mularczyk, Polska, 2008

  • 20:05

    Barwy szczęścia

    (serial obyczajowy) odc. 999, wyst.: Katarzyna Zielińska, Katarzyna Glinka, Sebastian Cybulski, Marcin Czarnik, Polska, 2013

  • 20:40

    Wampiry i świry

    Jenn Proske, Matt Lanter

    (komedia) reż.: Jason Friedberg, Aaron Seltzer, wyst.: Jenn Proske, Matt Lanter, Diedrich Bader, Chris Riggi, USA, 2010

  • 22:15

    Kocham kino

    (dramat kostiumowy) Daas, reż.: Adrian Panek, wyst.: Mariusz Bonaszewski, Olgierd Łukaszewicz, Andrzej Chyra, Polska, 2011

  • 00:10

    Świat bez tajemnic

    (film dokumentalny) Norweskie jądro ciemności, reż.: Edward Watts, Wielka Brytania, 2012

  • 01:00

    Świat bez tajemnic

    (film dokumentalny) Madeleine - ostatnia nadzieja, reż.: Joanna Burge, Wielka Brytania, 2012

  • 01:40

    Wampiry i świry

    (komedia) reż.: Jason Friedberg, Aaron Seltzer, wyst.: Jenn Proske, Matt Lanter, Diedrich Bader, Chris Riggi, USA, 2010

  • 03:10

    Art Noc

    (koncert w ramach Festiwalu Filmu i Sztuki "Dwa brzegi" 2011 - Kazimierz Dolny/Janowiec nad Wisłą) "Przeklęte tango!". Daniel Melingo na zamku w Janowcu,

  • 04:10
  • 20:05

    Na Wspólnej

    (serial obyczajowy) odc. 1815, wyst.: Renata Dancewicz, Bożena Dykiel, Kazimierz Mazur, Mieczysław Hryniewicz, Polska, 2013

  • 20:45

    W-11 - Wydział Śledczy

    (serial fabularno-dokumentalny) odc. 1086, Kochani rodzice, wyst.: Anna Potaczek, Maciej Dębosz, Joanna Czechowska, Sebastian Wątroba, Polska, 2013

  • 21:30

    Kuchenne rewolucje

    Magda Gessler

    (program rozrywkowy) odc. 9, prow.: Magda Gessler, Polska, 2013

  • 22:30

    Idealny facet dla mojej dziewczyny

    Magdalena Boczarska, Marcin Dorociński

    (komedia romantyczna) reż.: Tomasz Konecki, wyst.: Marcin Dorociński, Magdalena Boczarska, Izabela Kuna, Polska, 2009

  • 01:00

    Superwizjer

    (magazyn reporterów) prow.: Jolanta Konopka,

  • 01:35

    Uwaga!

    (magazyn reporterów) prow.: Zbigniew Łuczyński,

  • 01:50

    Arkana magii

    (interaktywny program rozrywkowy) Polska,

  • 03:10

    Rozmowy w toku

    (talk-show) Nie będę dłużej twoją sprzątaczką!, prow.: Ewa Drzyzga, Polska, 2013

  • 04:05
  • 20:00

    Zdrady

    (serial paradokumentalny) odc. 22, reż.: Okił Khamidow, wyst.: Damian Rabstajn, Karolina Kasperek, Polska, 2013

  • 21:00

    Hotel 52 7

    (serial obyczajowy) odc. 87, reż.: Grzegorz Kuczeriszka, wyst.: Marek Bukowski, Filip Bobek, Kamil Kula, Polska, 2013

  • 22:00

    2XL

    Elżbieta Romanowska

    (serial obyczajowy) odc. 9, reż.: Bodo Kox, wyst.: Edyta Jungowska, Elżbieta Romanowska, Przemysław Sadowski, Polska, 2013

  • 23:00

    Fat Killers - zabójcy tłuszczu

    (reality show) odc. 8, reż.: Marek Kłosowicz, prow.: Konrad Gaca, Polska, 2013

  • 00:05

    Na rozstaju uczuć

    (komediodramat) reż.: John Stockwell, wyst.: Eva Amurri, Anton Yelchin, Willa Holland, Susan Sarandon, USA, 2008

  • 02:20

    Dziewczyny z fortuną

    (teleturniej) prow.: Anna Lerczak, Bianka Gibaszewska,

  • 03:35

    Tajemnice losu

    (program rozrywkowy)

NajpopularniejszeEkologia

Tania telewizja

Znajdź dostawcę telewizji odpowiadającego Twoim oczekiwaniom:

Za pomocą Kalkulatora ofert telewizyjnych, znajdziesz najkorzystniejszą ofertę na rynku.