zamknij oknoTVP 1, poniedziałek, 04.11, g. 22:50

Oglądaj z Andrzejem Fidykiem

(film dokumentalny) - Okrutny sierociniec

reżyseria: Jakeb Anhvu,
produkcja: Australia, Wietnam, 2013

Co tydzień wybitny reżyser filmów dokumentalnych i opiekun artystyczny debiutujących twórców prezentuje wybrany film, by propagować tę formę wśród telewizyjnej widowni. Andrzej Fidyk ma już na swoim koncie podobne inicjatywy. Jest autorem programów dla Telewizji Publicznej: "Czas na dokument" i "Miej oczy szeroko otwarte".

  • 06:00

    Faceci do wzięcia

    (serial komediowy) odc. 31/91, Sumo życie, reż.: Olaf Lubaszenko, wyst.: Cezary Pazura, Paweł Wilczak, Nam Bui Ngoc, Andrzej Szopa, Polska, 2007

  • 06:35

    Coś dla ciebie

    (magazyn)

  • 07:05

    M jak miłość

    (serial obyczajowy) odc. 372, reż.: Waldemar Szarek, wyst.: Witold Pyrkosz, Teresa Lipowska, Małgorzata Pieńkowska, Dominika Ostałowska, Polska, 2005

  • 08:00
  • 08:50
  • 09:00
  • 09:25
  • 09:30
  • 09:55
  • 10:00
  • 10:25

    Barwy szczęścia

    (serial obyczajowy) odc. 999, wyst.: Katarzyna Zielińska, Katarzyna Glinka, Sebastian Cybulski, Marcin Czarnik, Polska, 2013

  • 11:05

    Na dobre i na złe

    (serial obyczajowy) odc. 168, Cena etatu, reż.: Maciej Pieprzyca, wyst.: Małgorzata Foremniak, Artur Żmijewski, Emilia Krakowska, Anita Sokołowska, Polska, 2003

  • 12:05

    Ślady

    (film dokumentalny) reż.: Elżbieta Ruman, Polska, 2011

  • 12:40

    Wojciech Cejrowski - boso przez świat

    (reportaż) Największe miasto świata, reż.: Andrzej Horubała, Polska, 2007

  • 13:20

    Szkoła życia

    (serial fabularno-dokumentalny) odc. 38/48, Oświadczyny, Polska, 2013

  • 14:10

    Moja płeć i ja

    (film dokumentalny) reż.: Giles Harrison, Wielka Brytania, 2011

  • 15:05

    Rodzinka.pl

    (serial komediowy) odc. 89, Wiecznie młodzi, reż.: Patrick Yoka, wyst.: Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak, Maciej Musiał, Adam Zdrójkowski, Polska, 2013

  • 15:45
  • 16:05
  • 16:15

    Rodzinka.pl

    (serial komediowy) odc. 113, Nowe gniazdo, reż.: Patrick Yoka, wyst.: Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak, Maciej Musiał, Adam Zdrójkowski, Polska, 2013

  • 16:40

    Rodzinka.pl

    (serial komediowy) odc. 114, Dziadkowie kontratakują, reż.: Patrick Yoka, wyst.: Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak, Maciej Musiał, Adam Zdrójkowski, Polska, 2013

  • 17:15

    Szkoła życia

    (serial fabularno-dokumentalny) odc. 39/48, Oczko w głowie, Polska, 2013

  • 18:00
  • 18:35
  • 18:45
  • 18:50

    Jeden z dziesięciu

    (teleturniej) prow.: Tadeusz Sznuk,

  • 19:30

    Barwy szczęścia

    (serial obyczajowy) odc. 999, wyst.: Katarzyna Zielińska, Katarzyna Glinka, Sebastian Cybulski, Marcin Czarnik, Polska, 2013

  • 05:05

    Uwaga!

    (magazyn reporterów) prow.: Tomasz Kubat,

  • 05:20

    Rozmowy w toku

    (talk-show) Nie będę dłużej twoją sprzątaczką!, prow.: Ewa Drzyzga, Polska, 2013

  • 06:20

    Mango

    (telezakupy)

  • 07:25

    Co za tydzień

    (magazyn informacyjny) prow.: Olivier Janiak,

  • 08:00

    Dzień dobry TVN

    (magazyn) prow.: Jolanta Pieńkowska, Dorota Wellman, Marcin Prokop, Robert Kantereit,

  • 11:10

    Ukryta prawda

    (serial paradokumentalny) odc. 246, Polska, 2013

  • 12:15

    Szpital

    (serial paradokumentalny) odc. 120, wyst.: Maciej Słota, Krzysztof Wnuk, Kaja Sosnowska, Radosław Osmalak, Polska, 2013

  • 13:15

    W-11 - Wydział Śledczy

    (serial fabularno-dokumentalny) odc. 1086, Kochani rodzice, wyst.: Anna Potaczek, Maciej Dębosz, Joanna Czechowska, Sebastian Wątroba, Polska, 2013

  • 14:00

    Wawa non stop

    (serial) odc. 44, wyst.: Maciej Tylenda, Dobrosława Stoma, Jacek Mędrala, Jowita Zienkiewicz, Polska, 2013

  • 15:00

    Ukryta prawda

    (serial paradokumentalny) odc. 247, Polska, 2013

  • 16:00

    Rozmowy w toku

    (talk-show) Starzy rozwalają moje związki!, prow.: Ewa Drzyzga, Polska, 2013

  • 17:00

    Szpital

    (serial paradokumentalny) odc. 121, wyst.: Maciej Słota, Krzysztof Wnuk, Kaja Sosnowska, Radosław Osmalak, Polska, 2013

  • 18:00

    Wawa non stop

    (serial) odc. 45, wyst.: Maciej Tylenda, Dobrosława Stoma, Jacek Mędrala, Jowita Zienkiewicz, Polska, 2013

  • 19:00

    Fakty

    prow.: Kamil Durczok, Justyna Pochanke, Anita Werner, Grzegorz Kajdanowicz, Piotr Marciniak,

  • 19:30
  • 19:40
  • 19:50

    Uwaga!

    (magazyn reporterów) prow.: Zbigniew Łuczyński,

  • 05:00

    Wstawaj! Gramy!

    (program muzyczny)

  • 06:00

    Nowy dzień z Polsat News

    (program informacyjny) prow.: Beata Cholewińska, Joanna Górska, Bartosz Kurek,

  • 08:15

    Świat według Kiepskich

    (serial komediowy) odc. 66, Hiperferdex, reż.: Okił Khamidow, wyst.: Andrzej Grabowski, Marzena Kipiel-Sztuka, Bartosz Żukowski, Polska, 2000

  • 09:00

    Malanowski i partnerzy

    (serial fabularno-dokumentalny) odc. 49, Miłość i śmierć, wyst.: Bronisław Cieślak, Marta Leleniewska, Marek Krupski, Magdalena Rembacz, Polska, 2008-2009

  • 09:30

    Malanowski i partnerzy

    (serial fabularno-dokumentalny) odc. 50, Seks w kwiaciarni, reż.: Agnieszka Trzos, wyst.: Bronisław Cieślak, Marta Leleniewska, Marek Krupski, Magdalena Rembacz, Polska, 2008-2009

  • 10:00

    Trudne sprawy

    (serial paradokumentalny) odc. 170, reż.: Okił Khamidow, Polska, 2012

  • 11:00

    Dlaczego ja?

    (serial paradokumentalny) odc. 344, reż.: Okił Khamidow, Polska, 2012

  • 12:00

    Pamiętniki z wakacji 3

    (serial paradokumentalny) reż.: Okił Khamidow, Polska, 2013

  • 13:00

    Pierwsza miłość

    (serial obyczajowy) odc. 1770, reż.: Grzegorz Pacek, Justyna Nowak, Krzysztof Łebski, Jerzy Krysiak, wyst.: Polska, 2013

  • 14:00

    Pierwsza miłość

    (serial obyczajowy) odc. 1771, reż.: Grzegorz Pacek, Justyna Nowak, Krzysztof Łebski, Jerzy Krysiak, wyst.: Polska, 2013

  • 14:45

    Trudne sprawy

    (serial paradokumentalny) odc. 376, reż.: Okił Khamidow, Polska, 2013

  • 15:50

    Wydarzenia

    prow.: Joanna Wrześniewska-Zygier, Agnieszka Gozdyra, Maciej Stroiński, Klaudiusz Slezak,

  • 16:10
  • 16:15

    Interwencja

    (magazyn reporterów) prow.: Adam Kuklewicz, Michał Bebło,

  • 16:30

    Malanowski i partnerzy

    (serial fabularno-dokumentalny) odc. 599, reż.: Mariusz Wojaczek, Szymon Jakubowski, wyst.: Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Polska, 2013

  • 17:00

    Dlaczego ja?

    (serial paradokumentalny) odc. 483, reż.: Okił Khamidow, Polska, 2013

  • 18:00

    Pierwsza miłość

    (serial obyczajowy) odc. 1772, reż.: Grzegorz Pacek, Justyna Nowak, Krzysztof Łebski, Jerzy Krysiak, wyst.: Polska, 2013

  • 18:50

    Wydarzenia

    prow.: Dorota Gawryluk, Jarosław Gugała, Maciej Stroiński, Magdalena Sakowska,

  • 19:20

    Sport

    (program informacyjny)

  • 19:25
  • 19:30

    Świat według Kiepskich

    (serial komediowy) odc. 358, Zwierzę medialne, reż.: Patrick Yoka, wyst.: Andrzej Grabowski, Marzena Kipiel-Sztuka, Barbara Mularczyk, Bartosz Żukowski, Polska, 2011

  • 20:00
  • 20:05

    Lekkoatletyka

    Kroniki Maratonów Świata,

  • 20:10
  • 20:25

    Teatr Telewizji

    (sztuka Alana Ayckbourna) Pozory mylą, reż.: Janusz Majewski, wyst.: Antoni Pawlicki, Agnieszka Grochowska, Sonia Bohosiewicz, Polska, 2007

  • 21:50

    Homeland

    Claire Danes

    (serial obyczajowy) odc. 9/12, reż.: Jeffrey Nachmanoff, wyst.: Claire Danes, Damian Lewis, Morena Baccarin, Mandy Patinkin, USA, 2011

  • 22:50

    Oglądaj z Andrzejem Fidykiem

    (film dokumentalny) Okrutny sierociniec, reż.: Jakeb Anhvu, Australia, Wietnam, 2013

  • 23:55

    Glina 2

    (serial kryminalny) odc. 19/25, reż.: Władysław Pasikowski, wyst.: Jerzy Radziwiłowicz, Maciej Stuhr, Jacek Braciak, Polska, 2008

  • 00:55

    Świat się kręci

    (talk-show) prow.: Agata Młynarska, Polska, 2013

  • 01:50

    Bonanza

    (serial obyczajowy) odc. 162, Różowa chmurka, reż.: Don McDougall, wyst.: Lorne Greene, Pernell Roberts, Dan Blocker, Michael Landon, USA, 1959-1973

  • 02:45

    Oglądaj z Andrzejem Fidykiem

    (film dokumentalny) Okrutny sierociniec, reż.: Jakeb Anhvu, Australia, Wietnam, 2013

  • 03:45

    Naszaarmia.pl

    (magazyn)

  • 04:10

    Notacje

    (cykl dokumentalny) Andrzej Wielowieyski. Obywatel Europy, Polska, 2007

  • 04:20
  • 20:05

    Barwy szczęścia

    Emilia Krakowska, Iza Zwierzyńska, Katarzyna Glinka, Katarzyna Zielińska, Krzysztof Wach

    (serial obyczajowy) odc. 1000, wyst.: Katarzyna Zielińska, Katarzyna Glinka, Sebastian Cybulski, Marcin Czarnik, Polska, 2013

  • 20:45

    M jak miłość

    (serial obyczajowy) odc. 1014, wyst.: Witold Pyrkosz, Teresa Lipowska, Dominika Ostałowska, Joanna Koroniewska, Polska, 2013

  • 21:40
  • 21:45

    Tomasz Lis na żywo

    Tomasz Lis

    (talk-show) prow.: Tomasz Lis,

  • 22:50

    Głęboka woda 2

    (serial obyczajowy) odc. 6/12, Pułapka medialna, reż.: Magdalena Łazarkiewicz, wyst.: Marcin Dorociński, Katarzyna Maciąg, Małgorzata Buczkowska, Rafał Maćkowiak, Monika Kwiatkowska-Dejczer, Polska, 2013

  • 23:50

    Czy świat oszalał?

    (film dokumentalny) Eurokraci - europejskie eldorado, Belgia, 2011

  • 00:20

    Czy świat oszalał?

    (film dokumentalny) Stadiony nienawiści, reż.: Tom Giles, Wielka Brytania, 2012

  • 01:05

    Instynkt

    (serial kryminalny) odc. 9/13, Sąsiedzi, reż.: Patryk Vega, wyst.: Danuta Stenka, Szymon Bobrowski, Paweł Królikowski, Polska, 2011

  • 01:55

    Tomasz Lis na żywo

    (talk-show) prow.: Tomasz Lis,

  • 03:00

    Republika Doyle'ów 2

    (serial kryminalny) odc. 13/25, reż.: James Allodi, wyst.: Sean McGinley, Marthe Bernard, Mark O'Brien, Lynda Boyd, Kanada, 2011

  • 03:55

    Republika Doyle'ów 2

    (serial kryminalny) odc. 14/25, reż.: Stefan Scaini, wyst.: Sean McGinley, Marthe Bernard, Mark O'Brien, Lynda Boyd, Kanada, 2011

  • 04:50

    Trzeci oficer

    (serial sensacyjny) odc. 12/13, Mechanizm zegarowy, reż.: Maciej Dejczer, wyst.: Cezary Pazura, Borys Szyc, Polska, 2008

  • 05:40
  • 20:05

    Na Wspólnej

    (serial obyczajowy) odc. 1816, wyst.: Renata Dancewicz, Bożena Dykiel, Kazimierz Mazur, Mieczysław Hryniewicz, Polska, 2013

  • 20:45

    W-11 - Wydział Śledczy

    (serial fabularno-dokumentalny) odc. 1087, Krwawy Iwan, wyst.: Anna Potaczek, Maciej Dębosz, Joanna Czechowska, Sebastian Wątroba, Polska, 2013

  • 21:30

    Lekarze

    (serial obyczajowy) odc. 10, wyst.: Magdalena Różczka, Paweł Małaszyński, Danuta Stenka, Jacek Koman, Polska, 2013

  • 22:30

    Perfekcyjna pani domu

    Małgorzata Rozenek

    (program rozrywkowy) odc. 10, prow.: Małgorzata Rozenek, Polska, 2013

  • 23:30

    Wybrani

    (serial sensacyjny) odc. 22, reż.: Stephen Williams, wyst.: Jim Caviezel, Michael Emerson, Taraji P. Henson, Kevin Chapman, Jacob Pitts, USA, 2011

  • 00:30

    Pamiętniki wampirów 2

    (serial grozy) odc. 3, reż.: Patrick R. Norris, wyst.: Nina Dobrev, Paul Wesley, Ian Somerhalder, Steven R. McQueen, USA, 2010-2011

  • 01:30

    Uwaga!

    (magazyn reporterów) prow.: Zbigniew Łuczyński,

  • 01:45

    Arkana magii

    (interaktywny program rozrywkowy) Polska,

  • 03:05

    Rozmowy w toku

    (talk-show) Starzy rozwalają moje związki!, prow.: Ewa Drzyzga, Polska, 2013

  • 04:00
  • 20:05

    Megahit

    Bridget Moynahan, Will Smith

    (film SF) Ja, robot, reż.: Alex Proyas, wyst.: Will Smith, Bridget Moynahan, USA, 2004

  • 22:20

    Zasady walki 2: Zdrada

    Wesley Snipes

    (thriller) reż.: Josef Rusnak, wyst.: Wesley Snipes, Kanada, 2008

  • 00:30

    Breaking Bad 3

    (serial obyczajowy) odc. 26, reż.: John Shiban, wyst.: Bryan Cranston, Anna Gunn, Aaron Paul, Dean Norris, USA, 2010

  • 01:30

    Dziupla Cezara

    (serial komediowy) odc. 6, reż.: Wojciech Adamczyk, wyst.: Piotr Adamczyk, Małgorzata Socha, Grzegorz Wons, Polska, 2004

  • 02:15

    Dziupla Cezara

    (serial komediowy) odc. 7, reż.: Wojciech Adamczyk, wyst.: Piotr Adamczyk, Małgorzata Socha, Grzegorz Wons, Polska, 2004

  • 03:15

    Tajemnice losu

    (program rozrywkowy)

NajpopularniejszeEkologia

Tania telewizja

Znajdź dostawcę telewizji odpowiadającego Twoim oczekiwaniom:

Za pomocą Kalkulatora ofert telewizyjnych, znajdziesz najkorzystniejszą ofertę na rynku.