zamknij oknoPOLSAT, sobota, 16.11, g. 20:05

Biblia

(serial religijny) odc. 5-ost.

obsada: Darwin Shaw (Piotr), Gary Oliver (Abraham), William Houston (Mojżesz), Sebastian Knapp (Jan), Adrian Schiller (Kajfasz), Paul Brightwell (Malchus), Greg Hicks (Piłat), Amber Rose Revah (Maria Magdalena), Joe Wredden (Judasz), Louise Delamere (Klaudia), Andrew Brooke (Antoniusz), Matthew Gravelle (Tomasz), Simon Kunz (Nikodem), Roma Downey (Maria, matka Jezusa), Mohamen Mehdi Ouazanni (szatan), Andrew Scarborough (Goliat), Fraser Ayres (Barabasz), Diogo Morgado (Jezus), Paul Freeman (Samuel), Francis Magee (Saul), Noureddine Aberdine (Józef z Arymatei),
produkcja: USA, Wielka Brytania, 2013

Najpopularniejsze historie opisane Biblii. Twórcy wykorzystali najnowsze technologie komputerowe, aby przypomnieć m.in. stworzenie świata.

  • 05:35

    Uwaga!

    (magazyn reporterów) prow.: Zbigniew Łuczyński,

  • 05:50

    Mango

    (telezakupy)

  • 07:55

    Kobieta na krańcu świata

    (serial dokumentalny) odc. 10-ost., prow.: Martyna Wojciechowska, Polska, 2013

  • 08:30

    Dzień dobry TVN

    (magazyn) prow.: Magda Mołek, Kinga Rusin, Bartosz Węglarczyk, Marcin Meller,

  • 11:00

    Na Wspólnej

    (serial obyczajowy) odc. 1820, wyst.: Renata Dancewicz, Bożena Dykiel, Kazimierz Mazur, Mieczysław Hryniewicz, Polska, 2013

  • 11:25

    Na Wspólnej

    (serial obyczajowy) odc. 1821, wyst.: Renata Dancewicz, Bożena Dykiel, Kazimierz Mazur, Mieczysław Hryniewicz, Polska, 2013

  • 11:50

    Na Wspólnej

    (serial obyczajowy) odc. 1822, wyst.: Renata Dancewicz, Bożena Dykiel, Kazimierz Mazur, Mieczysław Hryniewicz, Polska, 2013

  • 12:10

    Na Wspólnej

    (serial obyczajowy) odc. 1823, wyst.: Renata Dancewicz, Bożena Dykiel, Kazimierz Mazur, Mieczysław Hryniewicz, Polska, 2013

  • 12:50

    Ugotowani

    (program kulinarno-rozrywkowy) odc. 10, Polska, 2013

  • 13:50

    Perfekcyjna pani domu

    (program rozrywkowy) odc. 11, prow.: Małgorzata Rozenek, Polska, 2013

  • 14:50

    MasterChef

    (reality show) odc. 11, wyst.: Magda Gessler, Anna Starmach, Michel Moran, Polska, 2013

  • 15:55

    Przepis na życie

    (serial obyczajowy) odc. 11, wyst.: Magdalena Kumorek, Piotr Adamczyk, Borys Szyc, Edyta Olszówka, Polska, 2013

  • 16:55

    Bitwa o dom

    (reality show) odc. 11, Polska, 2013

  • 18:00

    Kuchenne rewolucje

    (program rozrywkowy) odc. 11, Feniks, Kobiór, prow.: Magda Gessler, Polska, 2013

  • 19:00

    Fakty

    prow.: Kamil Durczok, Justyna Pochanke, Anita Werner, Grzegorz Kajdanowicz, Piotr Marciniak,

  • 19:25
  • 19:35
  • 19:45

    Uwaga!

    (magazyn reporterów) prow.: Tomasz Kubat,

  • 05:00

    Wstawaj! Gramy!

    (program muzyczny)

  • 06:00

    Nowy dzień z Polsat News

    (program informacyjny) prow.: Beata Cholewińska, Joanna Górska, Bartosz Kurek,

  • 07:45

    Jeźdźcy smoków

    (serial animowany) odc. 10, USA, 2012-2013

  • 08:25

    Toy Story

    (film animowany) reż.: John Lasseter, USA, 1995

  • 10:00

    Ewa gotuje

    (magazyn kulinarny) odc. 201, prow.: Ewa Wachowicz, Polska, 2013

  • 10:35

    Aloha, Scooby-Doo

    (film animowany) reż.: Tim Maltby, USA, 2005

  • 12:10

    Jaś Fasola

    (serial komediowy) odc. 4, reż.: John Birkin, John Howard Davies, Paul Weiland, wyst.: Rowan Atkinson, Wielka Brytania, 1991

  • 12:45

    Tylko muzyka. Must be the music 6

    (program rozrywkowy) odc. 10, prow.: Maciej Rock, Paulina Sykut-Jeżyna, Polska, 2013

  • 14:45

    To nie koniec świata!

    (serial obyczajowy) odc. 10, reż.: Łukasz Jaworski, wyst.: Krystian Wieczorek, Karolina Gorczyca, Artur Dziurman, Polska, 2013

  • 15:45

    2XL

    (serial obyczajowy) odc. 11, reż.: Bodo Kox, wyst.: Edyta Jungowska, Elżbieta Romanowska, Przemysław Sadowski, Polska, 2013

  • 16:45

    Ślubna gorączka

    (serial paradokumentalny) odc. 11, reż.: Sebastian Konrad, Polska, 2013

  • 17:45

    Trudne sprawy

    (serial paradokumentalny) odc. 244, reż.: Okił Khamidow, Polska, 2012

  • 18:50

    Wydarzenia

    prow.: Joanna Wrześniewska-Zygier, Agnieszka Gozdyra, Maciej Stroiński, Klaudiusz Slezak,

  • 19:20

    Sport

    (program informacyjny)

  • 19:25
  • 19:30

    Świat według Kiepskich

    (serial komediowy) odc. 370, Myszy i ludzie, reż.: Patrick Yoka, wyst.: Andrzej Grabowski, Marzena Kipiel-Sztuka, Barbara Mularczyk, Bartosz Żukowski, Polska, 2011

  • 20:00
  • 20:05
  • 20:10

    Rajdy samochodowe

    Rajd Wielkiej Brytanii,

  • 20:15
  • 20:25

    Komisarz Alex 4

    Antoni Pawlicki, Janusz Chabior

    (serial kryminalny) odc. 51, Śmierć dziewczyny, wyst.: Antoni Pawlicki, Magdalena Walach, Ireneusz Czop, Daniel Olbrychski, Polska, 2013

  • 21:25

    Hit na sobotę

    Amanda Seyfried

    (komedia muzyczna) Mamma Mia!, reż.: Phyllida Lloyd, wyst.: Meryl Streep, Colin Firth, USA, Wielka Brytania, Niemcy, 2008

  • 23:20

    Żywe trupy 3

    Andrew Lincoln, Chandler Riggs, Emily Kinney, Lauren Cohan, Melissa McBride, Steven Yeun

    (serial grozy) odc. 11/16, reż.: Greg Nicotero, wyst.: Andrew Lincoln, Sarah Wayne Callies, Laurie Holden, Steven Yeun, USA, 2012

  • 00:20

    Na pewno, być może

    (komediodramat) reż.: Adam Brooks, wyst.: Abigail Breslin, Ryan Reynolds, Wielka Brytania, USA, Francja, 2008

  • 02:20

    Krzyk 2

    (horror) reż.: Wes Craven, wyst.: Neve Campbell, Courteney Cox, USA, 1997

  • 04:20

    Piękniejsza Polska

    (serial dokumentalny) odc. 8, Polska, 2013

  • 04:40
  • 20:00

    Mam talent!

    (program rozrywkowy) odc. 11, wyst.: Agnieszka Chylińska, Agustin Egurrola, prow.: Marcin Prokop, Szymon Hołownia, Polska, 2013

  • 21:55

    Jak w niebie

    Mark Ruffalo, Reese Witherspoon

    (komedia romantyczna) reż.: Mark Waters, wyst.: Reese Witherspoon, USA, 2005

  • 23:55

    Statek widmo

    (horror) reż.: Steve Beck, wyst.: Julianna Margulies, Karl Urban, USA, Australia, 2002

  • 01:50

    Uwaga!

    (magazyn reporterów) prow.: Tomasz Kubat,

  • 02:05

    Arkana magii

    (interaktywny program rozrywkowy) Polska,

  • 03:25
  • 20:05

    Biblia

    Diogo Morgado

    (serial religijny) odc. 5-ost., wyst.: Darwin Shaw, Gary Oliver, William Houston, Sebastian Knapp, USA, Wielka Brytania, 2013

  • 22:00

    Nowy

    (komedia) reż.: Ed Decter, wyst.: Eliza Dushku, DJ Qualls, USA, 2002

  • 00:00

    Belfer 2

    (film sensacyjny) reż.: Steven Pearl, wyst.: Treat Williams, USA, 1998

  • 02:10

    Formuła 1

    (sesja kwalifikacyjna) Grand Prix USA,

  • 03:15

    Tajemnice losu

    (program rozrywkowy)

NajpopularniejszeEkologia

Tania telewizja

Znajdź dostawcę telewizji odpowiadającego Twoim oczekiwaniom:

Za pomocą Kalkulatora ofert telewizyjnych, znajdziesz najkorzystniejszą ofertę na rynku.