zamknij oknoTVN, poniedziałek, 18.11, g. 23:30

MTV Europe Music Awards 2013

(widowisko)

  • 06:05

    Faceci do wzięcia

    (serial komediowy) odc. 40, Siekierka i kijek, reż.: Adek Drabiński, wyst.: Cezary Pazura, Paweł Wilczak, Monika Dryl, Małgorzata Lipmann, Monika Ambroziak, Polska, 2007

  • 06:35

    Coś dla ciebie

    (magazyn)

  • 07:05

    M jak miłość

    (serial obyczajowy) odc. 382, reż.: Mariusz Malec, wyst.: Witold Pyrkosz, Teresa Lipowska, Małgorzata Pieńkowska, Dominika Ostałowska, Polska, 2005

  • 08:00
  • 08:50
  • 09:00
  • 09:25
  • 09:30
  • 09:55
  • 10:00
  • 10:35

    Barwy szczęścia

    (serial obyczajowy) odc. 1008, wyst.: Katarzyna Zielińska, Katarzyna Glinka, Sebastian Cybulski, Marcin Czarnik, Polska, 2013

  • 11:10

    Na dobre i na złe

    (serial obyczajowy) odc. 177, Złote gody, reż.: Teresa Kotlarczyk, wyst.: Małgorzata Foremniak, Artur Żmijewski, Emilia Krakowska, Anita Sokołowska, Polska, 2004

  • 12:10

    Super zaradni

    (magazyn) Polska, 2013

  • 12:40

    Wojciech Cejrowski - boso przez świat

    (reportaż) Gambia, Polska, 2007

  • 13:15

    Szkoła życia

    (serial fabularno-dokumentalny) odc. 47, Chora decyzja, Polska, 2013

  • 14:10

    Ziemia - nasz dom

    (film dokumentalny) odc. 1/2, reż.: Yann Arthus-Bertrand, Francja, 2009

  • 15:05

    Rodzinka.pl

    (serial komediowy) odc. 98, Ludwik żelazne ramię, reż.: Patrick Yoka, wyst.: Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak, Maciej Musiał, Adam Zdrójkowski, Polska, 2013

  • 15:45
  • 16:05
  • 16:09

    Boscy w sieci

    (serial komediowy) odc. 10, Eksperyment, wyst.: Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak, Maciej Musiał, Adam Zdrójkowski, Polska, 2013

  • 16:15

    Rodzinka.pl

    (serial komediowy) odc. 123, Podróż, reż.: Patrick Yoka, wyst.: Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak, Maciej Musiał, Adam Zdrójkowski, Polska, 2013

  • 16:40

    Rodzinka.pl

    (serial komediowy) odc. 124, Niebezpieczne sporty, reż.: Patrick Yoka, wyst.: Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak, Maciej Musiał, Adam Zdrójkowski, Polska, 2013

  • 17:15

    Szkoła życia

    (serial fabularno-dokumentalny) odc. 48, Emigracja, Polska, 2013

  • 18:00
  • 18:30
  • 18:40
  • 18:45

    Jeden z dziesięciu

    (odcinek specjalny) prow.: Tadeusz Sznuk,

  • 19:25

    Barwy szczęścia

    (serial obyczajowy) odc. 1008, wyst.: Katarzyna Zielińska, Katarzyna Glinka, Sebastian Cybulski, Marcin Czarnik, Polska, 2013

  • 05:05

    Uwaga!

    (magazyn reporterów) prow.: Tomasz Kubat,

  • 05:20

    Rozmowy w toku

    (talk-show) Uwaga, przystojny paker szuka żony!, prow.: Ewa Drzyzga, Polska, 2013

  • 06:20

    Mango

    (telezakupy)

  • 07:25

    Co za tydzień

    (magazyn informacyjny) prow.: Olivier Janiak,

  • 08:00

    Dzień dobry TVN

    (magazyn) prow.: Jolanta Pieńkowska, Dorota Wellman, Marcin Prokop, Robert Kantereit,

  • 11:10

    Ukryta prawda

    (serial paradokumentalny) odc. 255, Polska, 2013

  • 12:15

    Szpital

    (serial paradokumentalny) odc. 129, wyst.: Maciej Słota, Krzysztof Wnuk, Kaja Sosnowska, Radosław Osmalak, Polska, 2013

  • 13:15

    W-11 - Wydział Śledczy

    (serial fabularno-dokumentalny) odc. 612, wyst.: Anna Palka, Rafał Kopacz, Sebastian Wątroba, Anna Potaczek, Polska, 2009

  • 14:00

    Wawa non stop

    (serial) odc. 53, wyst.: Maciej Tylenda, Dobrosława Stoma, Jacek Mędrala, Jowita Zienkiewicz, Polska, 2013

  • 15:00

    Ukryta prawda

    (serial paradokumentalny) odc. 256, Polska, 2013

  • 16:00

    Rozmowy w toku

    (talk-show) Mamo, zmień pracę, bo chcę więcej kasy!, prow.: Ewa Drzyzga, Polska, 2013

  • 17:00

    Szpital

    (serial paradokumentalny) odc. 130, wyst.: Maciej Słota, Krzysztof Wnuk, Kaja Sosnowska, Radosław Osmalak, Polska, 2013

  • 18:00

    Wawa non stop

    (serial) odc. 54, wyst.: Maciej Tylenda, Dobrosława Stoma, Jacek Mędrala, Jowita Zienkiewicz, Polska, 2013

  • 19:00

    Fakty

    prow.: Kamil Durczok, Justyna Pochanke, Anita Werner, Grzegorz Kajdanowicz, Piotr Marciniak,

  • 19:30
  • 19:40

    Pogoda

    odc. 5782,

  • 19:50

    Uwaga!

    (magazyn reporterów) prow.: Zbigniew Łuczyński,

  • 05:00

    Wstawaj! Gramy!

    (program muzyczny)

  • 06:00

    Nowy dzień z Polsat News

    (program informacyjny) prow.: Beata Cholewińska, Joanna Górska, Bartosz Kurek,

  • 08:15

    Świat według Kiepskich

    (serial komediowy) odc. 76, reż.: Okił Khamidow, wyst.: Andrzej Grabowski, Marzena Kipiel-Sztuka, Bartosz Żukowski, Polska, 2000

  • 09:00

    Malanowski i partnerzy

    (serial fabularno-dokumentalny) odc. 67, Honor rodziny, reż.: Szymon Jakubowski, wyst.: Bronisław Cieślak, Marta Leleniewska, Marek Krupski, Magdalena Rembacz, Polska, 2008-2009

  • 09:30

    Malanowski i partnerzy

    (serial fabularno-dokumentalny) odc. 68, Honor rodziny, reż.: Szymon Jakubowski, wyst.: Bronisław Cieślak, Marta Leleniewska, Marek Krupski, Magdalena Rembacz, Polska, 2008-2009

  • 10:00

    Trudne sprawy

    (serial paradokumentalny) odc. 179, reż.: Okił Khamidow, Polska, 2012

  • 11:00

    Dlaczego ja?

    (serial paradokumentalny) odc. 353, reż.: Okił Khamidow, Polska, 2012

  • 12:00

    Pamiętniki z wakacji 2

    (serial paradokumentalny) odc. 17, reż.: Okił Khamidow, Polska, 2011-2012

  • 13:00

    STOP Drogówka

    (magazyn policyjny) Polska,

  • 14:00

    Pierwsza miłość

    (serial obyczajowy) odc. 1781, reż.: Grzegorz Pacek, Justyna Nowak, Krzysztof Łebski, Jerzy Krysiak, wyst.: Polska, 2013

  • 14:45

    Trudne sprawy

    (serial paradokumentalny) odc. 385, reż.: Okił Khamidow, Polska, 2013

  • 15:50

    Wydarzenia

    prow.: Joanna Wrześniewska-Zygier, Agnieszka Gozdyra, Maciej Stroiński, Klaudiusz Slezak,

  • 16:10
  • 16:15

    Interwencja

    (magazyn reporterów) prow.: Adam Kuklewicz, Michał Bebło,

  • 16:30

    Malanowski i partnerzy

    (serial fabularno-dokumentalny) odc. 143, wyst.: Bronisław Cieślak, Marta Leleniewska, Marek Krupski, Magdalena Rembacz, Polska, 2008-2009

  • 17:00

    Dlaczego ja?

    (serial paradokumentalny) odc. 493, reż.: Okił Khamidow, Polska, 2013

  • 18:00

    Pierwsza miłość

    (serial obyczajowy) odc. 1782, reż.: Grzegorz Pacek, Justyna Nowak, Krzysztof Łebski, Jerzy Krysiak, wyst.: Otylia Jędrzejczak, Polska, 2013

  • 18:50

    Wydarzenia

    prow.: Dorota Gawryluk, Jarosław Gugała, Maciej Stroiński, Magdalena Sakowska,

  • 19:20

    Sport

    (program informacyjny)

  • 19:25
  • 19:30

    Świat według Kiepskich

    (serial komediowy) odc. 371, reż.: Patrick Yoka, wyst.: Andrzej Grabowski, Marzena Kipiel-Sztuka, Barbara Mularczyk, Bartosz Żukowski, Krzysztof Ibisz, Polska, 2011

  • 20:00
  • 20:04
  • 20:05

    Rajdy samochodowe

    Rajd Wielkiej Brytanii,

  • 20:10
  • 22:05

    Homeland

    Damian Lewis, Jackson Pace, Morena Baccarin, Morgan Saylor

    (serial obyczajowy) odc. 11/12, reż.: Clark Johnson, wyst.: Claire Danes, Damian Lewis, Morena Baccarin, Mandy Patinkin, USA, 2011

  • 23:10

    Oglądaj z Andrzejem Fidykiem

    (film dokumentalny) Mroczny handel częściami ciała, reż.: Wolfgang Luck, Martina Keller, Francja, 2012

  • 00:15

    Glina 2

    (serial kryminalny) odc. 22/25, reż.: Władysław Pasikowski, wyst.: Jerzy Radziwiłowicz, Maciej Stuhr, Jacek Braciak, Polska, 2008

  • 01:05

    Drużyna A

    (serial sensacyjny) odc. 1, Meksykańska jazda - część 1, reż.: Rod Holcomb, wyst.: George Peppard, Dwight Schultz, Mr. T, Dirk Benedict, USA, 1983

  • 01:55

    Świat się kręci

    (talk-show) prow.: Agata Młynarska, Polska, 2013

  • 02:45

    Oglądaj z Andrzejem Fidykiem

    (film dokumentalny) Mroczny handel częściami ciała, reż.: Wolfgang Luck, Martina Keller, Francja, 2012

  • 03:40

    Naszaarmia.pl

    (magazyn)

  • 04:10

    Notacje

    (cykl dokumentalny) Barbara Winkiel. Przyjaźnie zapisane słowami, Polska, 2007

  • 04:20
  • 20:05

    Barwy szczęścia

    (serial obyczajowy) odc. 1009, wyst.: Katarzyna Zielińska, Katarzyna Glinka, Sebastian Cybulski, Marcin Czarnik, Polska, 2013

  • 20:45

    M jak miłość

    (serial obyczajowy) odc. 1017, wyst.: Witold Pyrkosz, Teresa Lipowska, Dominika Ostałowska, Joanna Koroniewska, Polska, 2013

  • 21:35
  • 21:50

    Tomasz Lis na żywo

    Tomasz Lis

    (talk-show) prow.: Tomasz Lis,

  • 22:55

    Głęboka woda 2

    (serial obyczajowy) odc. 7/12, Piętno, reż.: Magdalena Łazarkiewicz, wyst.: Marcin Dorociński, Katarzyna Maciąg, Małgorzata Buczkowska, Rafał Maćkowiak, Polska, 2013

  • 23:55

    Czy świat oszalał?

    (film dokumentalny) Wojna w sieci, reż.: Paul Moreira, Francja, 2012

  • 01:05

    Instynkt

    (serial kryminalny) odc. 10/13, Łagodna, reż.: Patryk Vega, wyst.: Danuta Stenka, Szymon Bobrowski, Paweł Królikowski, Polska, 2011

  • 01:55

    Tomasz Lis na żywo

    (talk-show) prow.: Tomasz Lis,

  • 03:00

    Republika Doyle'ów 2

    (serial kryminalny) odc. 17/25, reż.: James Allodi, wyst.: Sean McGinley, Marthe Bernard, Mark O'Brien, Lynda Boyd, Kanada, 2011

  • 03:50

    Republika Doyle'ów 2

    (serial kryminalny) odc. 18/25, reż.: Steve DiMarco, wyst.: Sean McGinley, Marthe Bernard, Mark O'Brien, Lynda Boyd, Kanada, 2011

  • 04:45

    Trzeci oficer

    (serial sensacyjny) odc. 13-ost., Tak zginął, reż.: Maciej Dejczer, wyst.: Cezary Pazura, Borys Szyc, Polska, 2008

  • 05:40
  • 20:05

    Na Wspólnej

    (serial obyczajowy) odc. 1824, wyst.: Renata Dancewicz, Bożena Dykiel, Kazimierz Mazur, Mieczysław Hryniewicz, Polska, 2013

  • 20:45

    W-11 - Wydział Śledczy

    (serial fabularno-dokumentalny) odc. 1095, Śmierć jubilera, wyst.: Anna Potaczek, Maciej Dębosz, Joanna Czechowska, Sebastian Wątroba, Polska, 2013

  • 21:30

    Lekarze

    (serial obyczajowy) odc. 12, wyst.: Magdalena Różczka, Paweł Małaszyński, Danuta Stenka, Jacek Koman, Polska, 2013

  • 22:30

    Perfekcyjna pani domu

    Małgorzata Rozenek

    (program rozrywkowy) odc. 12, prow.: Małgorzata Rozenek, Polska, 2013

  • 23:30
  • 01:30

    Uwaga!

    (magazyn reporterów) prow.: Zbigniew Łuczyński,

  • 01:45

    Arkana magii

    (interaktywny program rozrywkowy) Polska,

  • 03:05

    Rozmowy w toku

    (talk-show) Mamo, zmień pracę, bo chcę więcej kasy!, prow.: Ewa Drzyzga, Polska, 2013

  • 04:00
  • 20:05

    Megahit

    Audrey Tautou, Tom Hanks

    (thriller) Kod da Vinci, reż.: Ron Howard, wyst.: Tom Hanks, USA, 2006

  • 23:10

    Oblicze strachu

    (film sensacyjny) reż.: Bryan Goeres, wyst.: Rick Schroder, Paulina Gálvez, USA, 2003

  • 01:20

    Breaking Bad 3

    (serial obyczajowy) odc. 28, reż.: Colin Bucksey, wyst.: Bryan Cranston, Anna Gunn, Aaron Paul, Dean Norris, USA, 2010

  • 02:20

    Dziupla Cezara

    (serial komediowy) odc. 10, reż.: Wojciech Adamczyk, wyst.: Piotr Adamczyk, Małgorzata Socha, Grzegorz Wons, Polska, 2004

  • 03:10

    Dziupla Cezara

    (serial komediowy) odc. 11, reż.: Wojciech Adamczyk, wyst.: Piotr Adamczyk, Małgorzata Socha, Grzegorz Wons, Polska, 2004

  • 03:55

    Tajemnice losu

    (program rozrywkowy)

NajpopularniejszeEkologia

Tania telewizja

Znajdź dostawcę telewizji odpowiadającego Twoim oczekiwaniom:

Za pomocą Kalkulatora ofert telewizyjnych, znajdziesz najkorzystniejszą ofertę na rynku.