zamknij oknoTVN, wtorek, 07.01, g. 18:00

Szpital

(serial paradokumentalny) odc. 75

obsada: Maciej Słota (ordynator Piotr Wójtowicz), Krzysztof Wnuk (Michał Morawski), Kaja Sosnowska (Dominika Gajda), Radosław Osmalak (Eryk Wajman), Tomasz Augustynowicz (Robert Szewczyk), Sylwia Oksiuta (Anna Nowicka),
produkcja: Polska, 2013

Szpitalny Oddział Ratunkowy. Lekarze nie tylko walczą tu o zdrowie i życie pacjentów, ale też mierzą się z ich różnymi życiowymi problemami.

  • 05:20

    Zagadkowa Jedynka

    (program rozrywkowy)

  • 05:55
  • 08:00
  • 08:05
  • 08:10
  • 08:25
  • 08:55

    Serialowa Jedynka

    (serial kryminalny) odc. 100, Ojciec Mateusz 8, reż.: Filip Zylber, wyst.: Artur Żmijewski, Michał Piela, Piotr Rękawik, Marta Ścisłowicz, Michał Lesień, Polska, 2012

  • 09:50

    Natura w Jedynce

    (film dokumentalny) Przyjaciel niedźwiedzi z Kamczatki, Wielka Brytania, 2006

  • 10:55

    Choinka.pl

    (reportaż)

  • 11:25

    Słodkie życie

    (serial komediowy) odc. 2, reż.: Mirosław Bork, wyst.: Ewa Gorzelak, Mikołaj Cieślak, Robert Górski, Polska, 2014

  • 12:00
  • 12:10

    Agrobiznes

    (magazyn rolniczy)

  • 12:35

    Przepis dnia

    (magazyn kulinarny) Polska, 2013

  • 12:45

    Natura w Jedynce

    (serial przyrodniczy) odc. 3, Najdziwniejsze zwierzęta świata, reż.: Todd Hermann, USA,

  • 13:50

    Jaka to melodia?

    (teleturniej muzyczny) prow.: Robert Janowski,

  • 14:25

    Moda na sukces

    (telenowela) odc. 5909, wyst.: Ronn Moss, Susan Flannery, Katherine Kelly Lang, John McCook, USA, 2010

  • 15:00
  • 15:10
  • 15:20

    Klan

    (telenowela) odc. 2521, wyst.: Agnieszka Kotulanka, Tomasz Stockinger, Barbara Bursztynowicz, Andrzej Grabarczyk, Polska, 2013

  • 15:45

    Drużyna A 2

    (serial sensacyjny) odc. 9, Kraby i draby, reż.: Ron Satlof, wyst.: George Peppard, Dwight Schultz, Mr. T, Dirk Benedict, USA, 1983-1984

  • 16:40

    Polska non stop

    (magazyn reporterów)

  • 17:00
  • 17:15
  • 17:25

    Jaka to melodia?

    (teleturniej muzyczny) prow.: Robert Janowski,

  • 17:55

    Klan

    (telenowela) odc. 2522, wyst.: Tomasz Stockinger, Barbara Bursztynowicz, Andrzej Grabarczyk, Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Polska, 2014

  • 18:25

    Świat się kręci

    (talk-show) prow.: Agata Młynarska, Polska, 2013

  • 19:15

    Przepis dnia

    (magazyn kulinarny) Polska, 2013

  • 19:30
  • 05:00

    Uwaga!

    (magazyn reporterów) prow.: Zbigniew Łuczyński,

  • 05:15

    Rozmowy w toku

    (talk-show) Mam tyłek lepszy niż Jennifer Lopez!, prow.: Ewa Drzyzga, Polska, 2013

  • 06:15

    Mango

    (telezakupy)

  • 07:20

    Kobieta na krańcu świata

    (serial dokumentalny) odc. 5, 'Zaprzysiężone dziewice', Albania, prow.: Martyna Wojciechowska, Polska, 2013

  • 07:55

    Rajdy terenowe

    odc. 2, Rajd Dakar 2014,

  • 08:00

    Dzień dobry TVN

    (magazyn) prow.: Jolanta Pieńkowska, Dorota Wellman, Marcin Prokop, Robert Kantereit,

  • 11:10

    Ukryta prawda

    (serial paradokumentalny) odc. 178, Polska, 2013

  • 12:15

    Szpital

    (serial paradokumentalny) odc. 74, wyst.: Maciej Słota, Krzysztof Wnuk, Kaja Sosnowska, Radosław Osmalak, Polska, 2013

  • 13:15

    W-11 - Wydział Śledczy

    (serial fabularno-dokumentalny) odc. 622, Hania, wyst.: Anna Palka, Rafał Kopacz, Sebastian Wątroba, Anna Potaczek, Polska, 2009

  • 14:00

    Wawa non stop

    (serial) odc. 87, wyst.: Maciej Tylenda, Dobrosława Stoma, Jacek Mędrala, Jowita Zienkiewicz, Polska, 2014

  • 15:00

    Ukryta prawda

    (serial paradokumentalny) odc. 179, Polska, 2013

  • 16:00

    Rozmowy w toku

    Ewa Drzyzga

    (talk-show) Jakim cudem wyglądam tak młodo? Zgadnij, ile mam lat, prow.: Ewa Drzyzga, Polska, 2013

  • 17:00

    Wawa non stop

    (serial) odc. 88, wyst.: Maciej Tylenda, Dobrosława Stoma, Jacek Mędrala, Jowita Zienkiewicz, Polska, 2014

  • 18:00

    Szpital

    (serial paradokumentalny) odc. 75, wyst.: Maciej Słota, Krzysztof Wnuk, Kaja Sosnowska, Radosław Osmalak, Polska, 2013

  • 19:00

    Fakty

    prow.: Kamil Durczok, Justyna Pochanke, Anita Werner, Grzegorz Kajdanowicz, Piotr Marciniak,

  • 19:30
  • 19:35

    Rajdy terenowe

    odc. 3, Rajd Dakar 2014,

  • 19:40

    Pogoda

    odc. 5832,

  • 19:50

    Uwaga!

    (magazyn reporterów) prow.: Zbigniew Łuczyński,

  • 05:00

    Wstawaj! Gramy!

    (program muzyczny)

  • 06:00

    Nowy dzień z Polsat News

    (program informacyjny) prow.: Beata Cholewińska, Joanna Górska, Bartosz Kurek,

  • 08:15

    Świat według Kiepskich

    (serial komediowy) odc. 148, reż.: Okił Khamidow, wyst.: Andrzej Grabowski, Marzena Kipiel-Sztuka, Bartosz Żukowski, Polska, 2002

  • 09:00

    Malanowski i partnerzy

    (serial fabularno-dokumentalny) odc. 129, wyst.: Bronisław Cieślak, Marta Leleniewska, Marek Krupski, Magdalena Rembacz, Polska, 2008-2009

  • 09:30

    Malanowski i partnerzy

    (serial fabularno-dokumentalny) odc. 130, wyst.: Bronisław Cieślak, Marta Leleniewska, Marek Krupski, Magdalena Rembacz, Polska, 2008-2009

  • 10:00

    Trudne sprawy

    (serial paradokumentalny) odc. 210, reż.: Okił Khamidow, Polska, 2012

  • 11:00

    Dlaczego ja?

    (serial paradokumentalny) odc. 207, reż.: Okił Khamidow, Polska, 2010-2011

  • 12:00

    Dom nie do poznania 9

    (reality show) odc. 236, prow.: Ty Pennington, USA, 2011-2012

  • 13:00

    Dom nie do poznania 9

    (reality show) odc. 237, prow.: Ty Pennington, USA, 2011-2012

  • 14:00

    Pierwsza miłość

    (serial obyczajowy) reż.: Grzegorz Pacek, Justyna Nowak, Krzysztof Łebski, Jerzy Krysiak, wyst.: Polska, 2014

  • 14:45

    Trudne sprawy

    (serial paradokumentalny) odc. 208, reż.: Okił Khamidow, Polska, 2012

  • 15:50

    Wydarzenia

    prow.: Joanna Wrześniewska-Zygier, Agnieszka Gozdyra, Maciej Stroiński, Klaudiusz Slezak,

  • 16:10
  • 16:15

    Interwencja

    (magazyn reporterów) prow.: Adam Kuklewicz, Michał Bebło,

  • 16:30

    Malanowski i partnerzy

    (serial fabularno-dokumentalny) odc. 174, wyst.: Bronisław Cieślak, Marta Leleniewska, Marek Krupski, Tomasz Mandes, Polska, 2010

  • 17:00

    Dlaczego ja?

    (serial paradokumentalny) odc. 146, reż.: Okił Khamidow, Polska, 2010-2011

  • 18:00

    Pierwsza miłość

    Anna Szymańczyk, Michał Korcz

    (serial obyczajowy) odc. 1811, reż.: Grzegorz Pacek, Justyna Nowak, Krzysztof Łebski, Jerzy Krysiak, wyst.: Polska, 2014

  • 18:50

    Wydarzenia

    prow.: Dorota Gawryluk, Jarosław Gugała, Maciej Stroiński, Magdalena Sakowska,

  • 19:20

    Sport

    (program informacyjny)

  • 19:25
  • 19:30

    Świat według Kiepskich

    (serial komediowy) odc. 411, reż.: Patrick Yoka, wyst.: Andrzej Grabowski, Ryszard Kotys, Bartosz Żukowski, Polska, 2013

  • 20:00
  • 20:15
  • 20:25

    Chicago Fire

    David Eigenberg, Monica Raymund

    (serial obyczajowy) odc. 1/24, reż.: Jeffrey Nachmanoff, wyst.: Jesse Spencer, Taylor Kinney, USA, 2012-2013

  • 21:20

    Po prostu

    (program Tomasza Sekielskiego) prow.: Tomasz Sekielski,

  • 22:05

    Pokój 1408

    John Cusack

    (thriller) reż.: Mikael Hafström, wyst.: John Cusack, USA, 2007

  • 23:55

    Ekstradycja 2

    (serial sensacyjny) odc. 1/9, reż.: Wojciech Wójcik, wyst.: Marek Kondrat, Małgorzata Pieczyńska, Maria Pakulnis, Polska, 1996

  • 00:55

    Drużyna A 2

    (serial sensacyjny) odc. 9, Kraby i draby, reż.: Ron Satlof, wyst.: George Peppard, Dwight Schultz, Mr. T, Dirk Benedict, USA, 1983-1984

  • 01:50

    Świat się kręci

    (talk-show) prow.: Agata Młynarska, Polska, 2013

  • 02:45

    Notacje

    (cykl dokumentalny) Yoshiho Umeda. Japończyk z pochodzenia Polak z wyboru, Polska, 2007

  • 02:55

    Klan

    (telenowela) odc. 2522, wyst.: Tomasz Stockinger, Barbara Bursztynowicz, Andrzej Grabarczyk, Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Polska, 2014

  • 03:25

    Notacje

    (cykl dokumentalny) Anna Milewska. Dzieciństwo sielskie, anielskie, Polska, 2007

  • 03:40
  • 20:05

    Barwy szczęścia

    (serial obyczajowy) odc. 1040, wyst.: Katarzyna Zielińska, Katarzyna Glinka, Sebastian Cybulski, Marcin Czarnik, Polska, 2013

  • 20:40

    M jak miłość

    Anna Mucha, Rafał Mroczek

    (serial obyczajowy) odc. 1030, wyst.: Witold Pyrkosz, Teresa Lipowska, Dominika Ostałowska, Joanna Koroniewska, Polska, 2013

  • 21:35
  • 21:45

    Magazyn Ekspresu Reporterów

    prow.: Michał Olszański,

  • 22:50

    Świat bez fikcji

    (film dokumentalny) Schudnij, Ameryko!, reż.: Romain Bolzinger, Francja, 2012

  • 23:55

    Na linii strzału 3

    (serial sensacyjny) odc. 32, wyst.: Mary McCormack, Frederick Weller, Paul Ben-Victor, Nichole Hiltz, USA, 2010

  • 00:50

    Czas honoru 6

    (serial wojenny) odc. 66, Wezwanie, reż.: Michał Kwieciński, Michał Rosa, Grzegorz Kuczeriszka, wyst.: Maciej Zakościelny, Jan Wieczorkowski, Jakub Wesołowski, Karolina Gorczyca, Polska, 2013

  • 01:50

    Magazyn Ekspresu Reporterów

    prow.: Michał Olszański,

  • 02:55

    Na linii strzału 3

    (serial sensacyjny) odc. 32, wyst.: Mary McCormack, Frederick Weller, Paul Ben-Victor, Nichole Hiltz, USA, 2010

  • 03:45

    Herkules

    (serial przygodowy) odc. 3, Droga do Kalidonu, reż.: Doug Lefler, wyst.: Kevin Sorbo, Michael Hurst, Kevin Smith, Robert Trebor, USA, Nowa Zelandia, 1995

  • 04:35
  • 20:05

    Na Wspólnej

    (serial obyczajowy) odc. 1845, wyst.: Bożena Dykiel, Mieczysław Hryniewicz, Anna Korcz, Grażyna Wolszczak, Polska, 2014

  • 20:45

    W-11 - Wydział Śledczy

    (serial fabularno-dokumentalny) odc. 988, Robert, wyst.: Anna Potaczek, Maciej Dębosz, Joanna Czechowska, Sebastian Wątroba, Polska, 2013

  • 21:30

    Śmiertelna wyliczanka

    Ben Chaplin, Sandra Bullock

    (thriller) reż.: Barbet Schroeder, wyst.: Sandra Bullock, Ben Chaplin, Ryan Gosling, USA, 2002

  • 23:55

    Kuba Wojewódzki

    (talk-show) odc. 19, Polska, 2013

  • 00:55

    Podkomisarz Brenda Johnson 2

    (serial kryminalny) odc. 4, reż.: Arvin Brown, wyst.: Kyra Sedgwick, Corey Reynolds, Robert Gossett, G.W. Bailey, USA, 2006

  • 01:55

    Tajemnice Smallville 8

    (serial SF) odc. 17, reż.: Mairzee Almas, wyst.: Tom Welling, Allison Mack, Kristin Kreuk, Michael Rosenbaum, Justin Hartley, Serinda Swan, Andrew McIlroy, Anna Cummer, USA, Kanada, USA, 2008-2009

  • 02:55

    Uwaga!

    (magazyn reporterów) prow.: Zbigniew Łuczyński,

  • 03:10

    Arkana magii

    (interaktywny program rozrywkowy) Polska,

  • 04:30
  • 20:10

    Megahit

    Arnold Schwarzenegger

    (film sensacyjny) Komando, reż.: Mark L. Lester, wyst.: Arnold Schwarzenegger, Rae Dawn Chong, Dan Hedaya, USA, 1985

  • 22:00

    Na linii ognia

    Clint Eastwood, Dylan McDermott

    (dramat sensacyjny) reż.: Wolfgang Petersen, wyst.: Clint Eastwood, John Malkovich, Rene Russo, USA, 1993

  • 00:45

    Zabójcza rozgrywka

    (film sensacyjny) reż.: Menahem Golan, wyst.: Jon Golan Aharoni, Bo Brown, USA, 2001

  • 02:50

    Tajemnice losu

    (program rozrywkowy)

NajpopularniejszeEkologia

Tania telewizja

Znajdź dostawcę telewizji odpowiadającego Twoim oczekiwaniom:

Za pomocą Kalkulatora ofert telewizyjnych, znajdziesz najkorzystniejszą ofertę na rynku.